HAKKIMIZDA

OKKALAR İNŞAAT

42 Yıllık tecrübe ile Kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra dürüst ve ilkeli ticari ahlakı ile sürekli yükselen değerler inşa ediyoruz.

42 Yıllık tecrübe. Geleceğe güvenle uzanan güçlü yapılar.

Okkalar İnşaat, 1976 yılında İbrahim Okka tarafından kurularak sahip olduğu değer ve ilkelerle bugünkü konumunun temelleri atılmıştır. Resmi taahhüt işleri ile ilgilenen ve bu alanda başarılı işlere imza atan Okkalar Ailesi daha sonra Konya bölgesinde bireysel projeleri ile markalaşmaya başlamıştır.

Geçmişten bugüne binden fazla aileyi konut sahibi etmenin özgüveni ile yoluna devam eden Okkalar İnşaat günümüzde Konya ve İstanbul’da marka değeri yüksek yeni yatırım merkezleri inşa etmektedir. Bir aile şirketinin sıcaklığı ile kurumsallaşan Okkalar İnşaat mutlu referansları ile geleceğe güvenle uzanmaktadır.

1976
İbrahim OKKA tarafından kuruldu.

Sahip olduğu değer ve ilkelerle bugünkü konumunun temelleri atılmıştır.

1980
Markalaşma

Resmi taahhüt işleri ile ilgilenen ve bu alanda başarılı işlere imza atan Okkalar Ailesi daha sonra Konya bölgesinde bireysel projeleri ile markalaşmaya başlamıştır.

2005
Kurumsallaşma Çalışmaları

Selçuk Üniversitesi ile çalışmalara başlanmıştır

2006
Başarı Merdivenleri

Konya’dan İstanbul’a kapı açarak aynı başarıyı İstanbul’a taşıma kararı alan Okkalar İnşaat 2006 yılında İstanbul’a da bir şube açarak daha da büyüyerek büyük projelere imza atmaya başlamıştır.

2007
Şeker Evlerin Teslimatı

İstanbul da ilk projemizin olan Şeker Evlerin teslimatı yapıldı

2014
Hakim Konakları

Konya’nın ilk akıllı konut projesini teslim etme gururunu yaşadık. Onlarca sosyal alana sahip olan Hakim Konakları projesinde Akıllı Konut teknolojisini kullanarak hem yatırımcılarımızın hem de yer aldığımız sektörün takdir ve teşekkürlerini topladık.

2016
40 Yıllık Tecrübe

İnşaat sektöründe 40 yıllık deneyimi bulunan Okkalar İnşaat bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde konut projesi, iş merkezi ve ticari bina inşa ederek müşterilerini memnun etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

2017
Yeni Hayaller

2017 yılında Konya ve İstanbul’da 4 yeni projeye başlayarak “Hayallerinizi Bizimle Yaşayın” sloganı ile yeni hayallere ev sahipliği yapmanın heyecanını taşıyor.

Yatırım Değeri Yüksek Mutluluk Sunan Projeler

Okkalar İnşaat Projeleri Hakkında Daha Fazla Bilgi